Cenové hity

Vedeme v nejširším sortimentu kovové modely aut a motorek značek  Maisto a Bburago ( Burago ) v nejprodávanějších měřítkách 1:18 , 1:24 a 1:43 - také jako skládací modely - KITY v měřítku 1:24 a 1:18.  Také motorky i jako skládací kity v nejprodávanějším měřítku 1:18, 1:10 a 1:12.

 

Postupně rozšiřujeme  nabídku Puzzlí značet Ravensburger a Trefl ve všech rozměrech a počtu dílků za nejlepší cenu na českém trhu a e-shopech.

 

Jako dovozci do ČR máme za zajímavé ceny naše velké plyšové hračky - plyšáky - Medvědy, Pandy, Slony, Zajíce, Psy, Myšky  v rozměrech 60, 70, 80, 90, 100, 115 cm v různých barvách a kvalitách materiálu. Tyto plyšové hračky také zakoupíte většinou jen u nás.

 

Jelikož se zaměřujeme na hračky, které jinde neseženete, musíme i vyprodat ty které jsou v ČR běžně k prodeji - tyto však pro uvolnění místa vyprodáváme s velkou slevou - mnohdy až 60 % oproti původním cenám. Takže za velmi příznvé ceny si můžete zakoupit modely aut a stojů a techniky značky Bruder a Cararama a modely aut Škoda  a mnoho dalších hraček v sekci  Cenové Hity - Slevy  ( mnoho hraček EPEE, ZAPF, Megabloks, karty Magic, figurky PAPO a Schleich a další ..)

Vše na dalších podstránkách nebo přímo na  www.globalek.cz