Další naše zajímavé zboží

Na dalších podstránkách se dovíte více o našem sortimentu v kamenné prodejně hraček v Bohumíně a na internetovém obchodě www.globalek.cz či slovenské verzi www.globalek.eu  .

 

Tyto hračky vedeme v nejlepších možných cenách, často jako jediní v ČR.  Zatím jako jediní ( pokud je nám známo ) máme na trhu Plyšové hračky Toy Story - Woody, Jessie a Buzz Rakeťák ve velikostech 20 a 28 cm, figurky ze seriálu Power Rangers a  4D modely lidského těla ( mozek, hlava, kostra, svaly ) a 4D modely zvířat ( zatím  Kráva, Kůň, Delfín a Mamut ) .

 

Novinkou v našem sortimentu jsou hračky a figurky ze seriálu BEN10. Na stránkách www.ben10.cz  se o těchto hračkách dovíte více.

 

Většinu plyšových hraček produkce DISNEY také vedeme asi jenom my - z výběru  : velikosti 28 cm bez nebo s dečkou : Simba, Lady, Tramp, Marie, Dumbo, plyšáci Mickey Mouse, Minnie Mouse, Daisi, Pluto, kačer Donald, Goofy - ve velikostech 20 cm, 28 cm, 43 cm v provedení flopsi ( měkké provedení ) soft a s velkou hlavou. K sortimenti Disney samozřejmě patří klasika : Medvídek Pů a přátelé Tygřík, Prasátko, Sloník Hefalump a Oslík - tyto plyšáky vedeme ve velikostech 13 cm - přívěšek, 20 cm, 28 cm, 36 cm, 48 cm a 66 cm. V sortimentu Disney vedeme také plyšáky G-force - Blaster, Juarez, Darvin, Speckles, Hurley, Bucky ve velikostech 20cm  a 28 cm.

Vše možno zhlédnout a objednat na : www.globalek.cz